KONST / Litografier / Färglitografi 14003121
nr 1400 3121
Curt Fors
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 256/350. Motivet: ca 26x36 cm. Yttermått inklusive ram: 46x56cm
Curt Fors, född 1935, svensk målare, fotograf och skulptör.
Utrop:
300 kr
måndag 31 maj 2021
kl 18:31:06